Pozvánka na dobrovoľnícke podujatie – Upratovanie areálu UNIZA

Miesto:
Univerzitné pastoračné centrum (Paľova Búda) pri Žilinskej univerzite

Vyčistime si okolie!

Záleží nám na prostredí, v ktorom sa denne pohybujeme. Odpadky, ktoré sa tu časom nahromadili nie sú problematické len po estetickej stránke, ale negatívne vplývajú aj na okolitú prírodu, najmä na vtáctvo. Rozhodli sme sa s tým niečo spraviť a budeme radi, ak sa k nám pridáte.

Stretneme sa spolu pred Paľovou Búdou v utorok 5. 6. 2018 o 8:45 a rozdelíme si územia, v ktorých budeme odpadky zbierať. Všetko potrebné k zbieraniu odpadkov (vrecia, rukavice, zbieracie tyče, ...) zabezpečíme my, od vás sa očakáva len ochota pomôcť.

Pre aktívnych zberačov pripravíme aj menšie občerstvenie a pitný režim. Ak si donesiete vlastné fľaše na vodu, s radosťou vám ich dotankujeme :)

Plagát

Univerzitné pastoračné centrum